מי אנחנו


אהלן. קוראים לי תומר סבג, אני בן 33, אני מאמן, פסיכולוג של ספורטאים וספורטאי בעצמי. וככה אני חווה את העולם- דרך תנועה, משחק, ומאמץ גופני, לבד ועם הקהילה שלי ברעננה. רוב חיי סובבים סביב כושר גופני עממי ותחרותי, וענפי ספורט בהם אני משתתף בעצמי ומסייע לספורטאים וארגונים.

לפני כעשור, החלטנו יחד שאנחנו הולכים לשנות את הצורה שבה מתאמנים בעיר הזאת. התקבצנו כמה משוגעי כושר יחדיו, בספורטק, בגנים ציבוריים, במגרשים, בחניונים כשירד גשם, ואיפה שרק יכולנו, והתחלנו לדחוף את קצה גבול היכולת במגוון יכולות גופניות- הכוח, הסבולת, התנועה והשילוב ביניהם. לאט לאט הצטרפו עוד אנשים סביבנו, עד שנוסד אחד ממועדוני הקרוספיט הראשונים בארץ וזכה לשם 'קרוספיט רעננה'.

מאז ועד היום, המועדון משמש בית לאימונים של מאות מתאמנים בכל הגילאים, מחינוך גופני לילדים ונוער, דרך האנשים בכושר הטוב ביותר בעיר שמתאמנים יחד עם אנשי היום-יום שפשוט רוצים לוקחים את האימונים והבריאות שלהם ברצינות, ועד למבוגרים שמשפרים את איכות החיים שלהם באמצעות אימוני כוח וסבולת. מחבורה של חיילים משוחררים נלהבים, הפכנו לאנשי מקצוע בתחומי הכושר השונים ובנינו סביבנו קהילה מדהימה שעברה עשור של אלפי אימונים, אירועים , מלחמות ואפילו מגפה עולמית אחת ששינתה לנו את התפיסה על מה זה להיות בריא.

השנתיים האחרונות גרמו לנו להבין שקודם כל, הכי חשוב הבריאות. אבל לא כמנטרה, אלא כפעולות יום יומיות. ואף אחד לא ידאג לבריאות שלנו יותר טוב מאיתנו. אנחנו לא נחכה למגפה הבאה, או לכל אירוע מצער אחר שהחיים יזרקו לכיווננו, אלא אנחנו נחסן את עצמנו באמצעות חוסן גופני ונפשי בדמות תנועה, אימוני כוח, ואימונים מאתגרים וחכמים, בשילוב אורח חיים בריא שיתמוך בהם. הקורונה גם לימדה אותנו כמה חשוב להיות בחוץ, באינטראקציה עם העולם החיצון ולא רק בתוך מבנים מצד אחד, ומצד שני החשיבות של לא להיות תלויים במזג האוויר כדי להתאמן. לכן מיקמנו את עצמנו באחד ממתקני הכושר והלייפסטייל הטובים ביותר באזור- הקאטנרי. כיום יש לנו מעל חצי דונם של מתחם ו3 רחבות אימון שונות שבהם אנחנו מוצאים דרכים אינסופיות לאתגר את המתאמנים שלנו.

אני מאמין שכושר גופני חייב להיות חלק מסגנון חיים ולא רק 60 דקות 3 פעמים בשבוע. אנחנו חייבים למצוא דרכים ומסגרות שיאתגרו אותנו ויאפשרו לנו לפתח מנעד רחב של יכולות, ועם השנים הבנו שבמבנה בעל 4 קירות לא נוכל להגשים את החזון הזה. לכן, כשהייתה לנו את ההזדמנות להעביר את הפעילות שלנו לקאטנרי ולהנות ממתחם ענק שהקמנו במיוחד לצרכים שלנו, בשילוב מתקנים כמו בריכה לאימוני שחייה ולפנאי, מגרשי ספורט ומרחבים לזוז ולשחק בהם, וסאונות וג'קוזי להתאושש בהם, לא חשבתי פעמיים. כיום אנחנו מציעים גם את האימון הכי טוב ברעננה כפי שעשינו כל השנים האחרונות, וגם מעטפת למוצר המדויק שלקח לנו שנים לפתח.

אנחנו לא רק מאמני כושר. אנחנו מאמנים אנשים להיות יותר טובים בתור אנשים. כל צוות המאמנים שלנו מורכב מאנשי מקצוע בתחומי הפסיכולוגיה, קאוצ'ינג, ספורטתרפיה, פיזיותרפיה וחינוך גופני. כל אחד מהם מביא משהו ייחודי לו לצוות, אבל הדבר המשותף לכולם הוא האכפתיות והאנושיות שהם משרים על המתאמנים, גם כשהאימונים לא פשוטים. צוות המאמנים שלנו מסתכל קודם כל על האדם לפני שהוא מתאמן, עם כל המורכבויות שבו, ובאומנות של מאמן לשלב את האדם הזה בתוך קבוצה, בכל רמה שהיא, ולהפוך אותו לטוב יותר.

בדיוק כפי ששינינו את האופן שבו מתאמנים בעיר רעננה, כאשר היינו המועדון הראשון לאימונים פונקציונליים וכיום יש המון שראו את ההצלחה שלנו ובאו בעקבותינו, אנחנו נמשיך לשנות את הדרך שבה אנשים חושבים על בריאות, הדרך שבה הם מתאמנים, והקהילה הייחודית שנמשיך לייצר כאן. הצטרפו אלינו

דניאל סלע

מאמן

טלי ניסנבאום

מאמנת

ערן תנורי

מנהל מועדון ומאמן

אלון קורטק

מאמן ראשי

עומרי גנות

מאמן